Pieluchy higieniczne dla dorosłych

Dostępne u nas pieluchy higieniczne dla dorosłych zawierają niezwykle chłonny absorbent, który jest w stanie przyjąć nawet bardzo duże ilości płynu podczas użytkowania w nocy. Tym samym, wkład higieniczny nie przecieka, co zapewnia maksimum komfortu. Podwójna ilość absorbentu gwarantuje nieprzepuszczalność wilgoci w środku. Specjalna mieszanka materiałów sprawia, że wkładka pozostaje świeża i nie wytwarza nieprzyjemnego zapachu.

Niestety, ale część osób zmaga się z dolegliwościami na tle urologicznym. Jedną z nich jest nietrzymanie moczu, co jest dokuczliwym oraz wstydliwym problemem. Nowoczesne wkłady higieniczne pozwalają cieszyć się każdą chwilą, a przede wszystkim spokojnym snem.

Wkładki higieniczne (pieluchy dla dorosłych) przeznaczone są dla osób borykających się z lekkim nietrzymaniem moczu. W przypadku intensywniejszego problemu, zalecane są pieluchomajtki (dla osób leżących), natomiast majtki chłonne osobom aktywnym. Pieluchy higieniczne używa się wraz ze specjalnymi majtkami z siatki bądź tradycyjnymi. Należy pamiętać, że tego typu wkładki nie posiadają zapięcia, jak to ma miejsce w przypadku pieluchomajtek.

Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę rozmiarów. Możliwe jest dopasowanie rozmiaru do indywidualnych potrzeb. Produkt sprzedawany jest w belach, które posiadają unikatowy rozmiar pieluch.

Jakie zalety posiadają oferowane przez nas wkładki higieniczne dla osób dorosłych?

  • bardzo wysoka chłonność, dzięki zastosowaniu podwójnej ilości absorbentu
  • wygoda użytkowania – elastyczny materiał w części pachwinowej dopasowujący się do indywidualnej sylwetki użytkownika
  • komfort użytkowania – indykator wilgoci
  • brak lateksu – mniejsze ryzyko reakcji alergicznych (testowane dermatologicznie)
  • stałe utrzymywanie wilgoci w głębi wkładów, co eliminuje ryzyko wystąpienia odparzeń i podrażnień skóry, zwłaszcza u osób leżących
  • brak przykrego zapachu, dzięki innowacyjnej właściwości materiału
  • uczucie świeżości przez pełen okres użytkowania

Pieluchy higieniczne dla dorosłych