O nas

Tak jak wielu z nas, chciałem mieć własny dom z ogródkiem, dlatego w 2010 r. zdecydowałem się na jego zakup. Natychmiast wystartowałem z urządzaniem przestrzeni wokół budynku, co było oczywiście zajęciem przyjemnym. Wystarczy wyobrazić sobie nowe krzewy, chodniki, kwiaty oraz inne ozdoby w ogródku obok naszego świeżo zakupionego domu.. błogi stan nie trwał jednak tak długo, jakbym tego oczekiwał.

Po około 2 latach od urządzenia sobie domu oraz przestrzeni wokół, spod krzewów oraz w wielu innych miejscach zaczęły wyrastać chwasty, z którymi walka z góry była przegrana. Dodatkowo, z inżynierską precyzją ułożone kamienie zaczęły się rozjeżdżać na wszystkie strony. Przyczyna była prosta: niskiej jakości agrowłóknina zakupiona w supermarkecie nie spełniła swojej roli, tym bardziej, że jej stan po dwóch latach był fatalny (wyglądała jak po spotkaniu ze stadem dzikich psów). Natomiast niestabilne ścieżki były wynikiem „fachowości” wynajętych przeze mnie specjalistów..

W wyniku traumatycznych przeżyć postanowiłem rozpocząć edukację w zakresie materiałoznawstwa, a przede wszystkim wykorzystywania nowoczesnych materiałów w wielu dziedzinach życia/gospodarki. Wspólnie z przyjacielem, który miał szerokie kontakty w fabrykach włókienniczych w Europie Zachodniej zaczęliśmy sprowadzać wysokiej jakości materiały do Polski.

Geowłóknina

Masz do nas pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Podstawowy cel naszej firmy

http://mawisystem.pl/wp-content/uploads/2017/12/agrowlokniny-mawi.jpg

Chcąc oferować produkty w atrakcyjnych cenach, ale jednocześnie bardzo wysokiej jakości od renomowanych producentów, skupiamy się na poszukiwaniu „nadwyżek produkcyjnych”, czy też ostatnich partii z serii („końcówki serii”), które w żadnym elemencie nie odbiegają pod względem jakości, a tym samym producent jest gotów sprzedać je w niższej cenie.

W ten sposób możliwe jest stworzenie oferty atrakcyjnej cenowo, ale też bezkonkurencyjnej pod względem jakości – właściwości, wykonanie, żywotność materiału itd.

Masz do nas pytania? Zapraszamy do kontaktu!